16.04.2021

Календар

<< < квітня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Адвокат по кримінальних справах

ug За чинним законодавством лише адвокат може брати участь у кримінальній справі в якості захисника підозрюваного, обвинуваченого, свідка, чи представника потерпілого. Адвокат по кримінальних справах - спеціаліст, який знання кримінального законодавства має поєднувати з розумінням алгоритму прийняття рішень слідчим та суддею, а також знати судову практику, яка сформувалася у конкретній категорії кримінальних справ. Іншими словами, адвокат, який виступає у кримінальній справі захисником, в своїй діяльності повинен синтезувати теоретичні знання з практичним досвідом. Досвід здобувається роками, тому серед великої кількості адвокатів, які беруть участь у кримінальних справах, лише частина користуються повагою серед колег та чують слова подяки від своїх клієнтів.

Кримінальне провадження має декілька стадій, адвокат може брати участь у справі на будь-якій стадії: під час досудового розслідування, судового розгляду, підчас оскарження та перегляду судових рішень. Раджу звертатися до адвоката по кримінальних справах на ранніх стадіях кримінального переслідування, адже згідно кримінально-процесуального законодавства України підозрюваний та обвинувачений мають право мати захисника і побачення з ним до першого допиту. Участь адвоката-професіонала у кримінальній справі - гарантія того, що при провадженні досудового слідства буде дотримано процесуальних прав переслідуваної особи, додержано вимог законодавства України. Зволікання в отриманні належної юридичної допомоги може негативно позначитися на подальшій долі особи. В своїй практиці я неодноразово стикався з ситуацією, коли грамотно виконана захисником робота не дозволяла органам досудового розслідування направити справу до суду через відсутність доказів чи їх суперечність.

Якщо Ви або Ваші близькі чи знайомі є учасниками кримінального провадження і потребуєте кваліфікованого юридичного захисту, готовий надати свої послуги для вирішення виниклих проблем.

Вартість послуг, які надаються у кримінальних справах - від 1000 гривень.