16.04.2021

Календар

<< < квітня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Адвокат в Києві

Радий вітати Вас на сторінках сайту адвоката Проскурні Олега Івановича!

Адвокат - це юрист, який відстоює та захищає законні права та інтересів своїх клієнтів. Обов’язковою умовою отримання юристом права здійснювати адвокатську діяльність є складання кваліфікаційного іспиту, на якому спеціально створеною комісією перевіряється рівень юридичних знань та умінь особи, яка бажає стати адвокатом. Тому, звертаючись за допомогою саме до адвоката, можете бути впевненими, що перед Вами юрист, який підтвердив свою професійну кваліфікацію.

Ринок юридичних послуг в Києві зараз дуже насичений. В умовах, коли українське законодавство піддається постійним змінам, щоб залишатися конкурентним, гарний адвокат в Києві повинен постійно підвищувати свій професійний рівень та якість надаваємих послуг. Саме це є запорукою отримання позитивних відгуків від вдячних клієнтів.

Маючи досвід роботи в юридичній сфері більше 15 років, з яких 6 років пропрацював в суді та 9 років - адвокатом в Києві, знаючи українське законодавство та судову практику, маю честь запропонувати свої послуги з захисту Ваших прав та інтересів у судах, правоохоронних органах, а також допомогу в реєстрації корпоративних прав. Спеціалізуюся на наданні послуг в кримінальних, цивільних, господарських справах, сімейний, житлових, кредитних та інших спорах, наданні послуг з реєстрації підприємств. Послуги надаються за доступними цінами.

Здійснюючи свою адвокатську діяльність в Києві та Київській області, готовий допомогти у вирішенні Ваших проблем шляхом надання таких послуг:

 • усні та письмові консультації;
 • реєстрація підприємств (ТОВ, ПП, СПД та ін.), благодійних організацій, громадських організацій та спілок;
 • складання судових документів (позовних заяв, заперечень, відзивів на позов, пояснень, клопотань, апеляційних і касаційних скарг);
 • складання інших юридичних документів (адвокатських запитів, скарг, заяв, звернень, листів тощо);
 • представництво у загальних, господарських і адміністративних судах;
 • адвокатський захист підозрюваних, обвинувачених та свідків в ході проведення досудового розслідування кримінальних справ, а також під час судового розгляду;
 • складання та подання скарг до Європейського суду з прав людини;
 • послуги з забезпечення виконання судових рішень;
 • досудове врегулювання спорів;
 • відстоювання інтересів в органах державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах чи організаціях;
 • інші адвокатські послуги.

 

Чому Вам слід звернутися до адвоката Проскурні Олега Івановича:

Професійність - досвід роботи адвокатом складає більше 9 років.

Легкість спілкування - зустріч з адвокатом може відбуватися в будь-якому зручному для клієнта місці в межах міста Києва.

Доступність - ознайомившись із суттю завдання та необхідними документами, адвокат надає усну консультацію (юридичний висновок). Лише після ознайомлення клієнта з перспективами відстоювання прав та інтересів обговорюються умови надання послуг, їх обсяг та вартість.

Визначеність - вартість адвокатських послуг визначається в договорі та не підлягає подальшій зміні.

Звітність - клієнт постійно інформується про хід виконання поставлених завдань.

Конфіденційність - інформація. отримана адвокатом під час надання послуг, є адвокатською таємницею та не підлягає розголошенню за жодних обставин.

При виконанні доручення клієнта я керуюся принципами законності, професіоналізму, конфіденційності, домінантності інтересів клієнта, компетентності та добросовісності, чесності та порядності.

З повагою, адвокат Проскурня Олег Іванович